Категорії Інформація
Каси Додати подію
МОНАТИК
23 жовтня 2022

МОНАТИК

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 59 EUR

VB SPACES
Avinguda d'Elx, 186, 03008 Alacant, Alicante

Про подію

MONATIK — перший український поп-артист, що підкорив НСК “Олімпійський” - найбільшу українську сцену, володар десятків перемог та головних титулів на впливових музичних преміях;

митець та композитор, що задає ритм та напрямок креативній та музичній індустрії, тренер проекту “Голос країни”, автор та креатор проекту “ART Оборона”.

Саме його мистецтво піднімає рівень шоу-бізнесу на новий щабель. Це завжди найяскравіші, найпрофесіональніші з музичного та хореографічного плану - неймовірні театральні постанови і яскраве шоу.

Проте 24 лютого 2022 року в Україну почалося повномасштабне вторгнення російських військ і танці тіла перетворилися в танець душі, а пісні відкрили нові глибокі сенси.

Зібравшись з силами та духом, артист прийняв надзвичайно важливий крок: почав надскладну, в моральному плані для себе та надзвичайно важливу для своєї країни, гастрольну діяльність в Європі.

У європейському турі MONATIK не тільки збирає кошти для наших захисників та людей України, що постраждали від війни, а ще й розповідає всьому світові про страшні трагедії, що коїться у нашій країні - виступає культурним рупором, що не дає суспільству забути та звикнути.

Для кожної нації музика – це дзеркало душі та цінностей народу… А слово – це сила та зброя нашої ART Оборони, яка здатна зцілити, мотивувати та віднайти віру там, де здається, що її вже нема.

А хтось отримує відвертого прочухана та заклик задуматися, заклик почати діяти.

MONATIK ART Оборона — це наша творча лінія фронту. Це нові пісні з EP “ART Оборона”, що зашивають душу. Це легендарні хіти артиста, які співали до війни в унісон стадіони, що повертають нас подумки до щасливих часів, дарують силу та надію на перемогу.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код